Случајот со девојката од Јагуновце ,која почина на Инфективната клиника, „под лупа“ на ДСЗИ

10 Просмотры
Издатель
Случајот со младата 24-годишна девојка од тетовско Јагуновце што почина на Инфективната клиника „под лупа“ на Државниот санитарен и здравствен инспекторат.
Official facebook:
Web:
Copyright: OnAir Media Group
Категория
Клиника
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика